sadsad x
asdasd
Üyelik İşlemleri
 • Üye olmak için ne yapmalıyım?

  Sitemize sadece birkaç dakika içinde ücretsiz üye olabilirsiniz. Bunun için sayfalarımızın üst kısmında göreceğiniz "Üye Ol" linkine tıklayıp üyelik için gerekli bilgileri doldurmanız yeterlidir.

 • Neden üye olmalıyım ?

  Sitemize üye olduğunuzda üyelik ve teslimat adresi gibi bilgileriniz sizin için saklanacağından her siparişiniz sırasında aynı bilgileri tekrar girmek zorunda kalmazsınız. Avantajlı özel kampanyalarımızı görebilmeniz ve indirim fırsatlarından yararlanabilmeniz için de üye olmanız gereklidir. Üye olduğunuzda aynı zamanda ilgilendiğiniz ama o anda stoklarımızda olmayan ürünler yeniden stoklarımıza girdiğinde otomatik olarak haberdar edilmeniz mümkün olacaktır.

 • Üyelik ücretli mi?

  Sitemize üye olmak için herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Alışveriş yapabilmeniz ve kampanyalarımızdan yararlanabilmeniz için üye olmanız gereklidir.

 • SMS yada E-Posta almak istemiyorum.

  eticaret@finspor.com.tr adresine mail atarak veya 0212 259 7057 nolu telefon ile bildirimde bulunarak SMS yada E-posta aboneliğinden çıkabilirsiniz.

 • Üye girişi yapamıyorum neden ?

  - E-posta adresinizi, ve şifrenizi doğru yazdığınızdan emin olun.
  - Büyük ve küçük harf duyarlılığına dikkat edin.
  - E-posta adresinizde Türkçe yada özel karakterler bulunmamalı. (Örneğin : ç,ş,ü,ğ,ö,|<> , gibi)
  - E-posta adresinizi küçük harflerle yazmanız önemlidir. Örneğin Büyük "İ" harfi özel bir karakterdir, küçük "i" harfi geçerli bir karakterdir.

 • Üyelik bilgilerimi ve şifremi nasıl değiştirebilirim?

  Üyelik bilgileriniz, e-posta adresiniz, şifreniz gibi bilgilerinizde değişiklik yapmak isterseniz, önce "Üye Girişi" linkine tıklayarak giriş yapın, daha sonra Hesabım > Hesap > Kişisel Bilgilerim sayfasından değiştirebilirsiniz.

 • Şifremi unuttum. Ne yapmalıyım?

  Eğer şifrenizi hatırlayamadığınız için üye girişi yapamıyorsanız, "Üye Girişi" sayfasında göreceğiniz "Şifremi Unuttum" linkine tıklayıp "Şifremiz Sıfırla" butonuna basarak şifrenizin adresinize gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Bu işlemi yaptığınızda sistem sizin için yeni bir şifre belirleyecek ve üye olduğunuzda kaydetmiş olduğunuz e-posta adresinize gönderecektir. Şifre hatırlatma işleminden sonra lütfen e-posta adresinizi kontrol ediniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.