sadsad x
asdasd
Hakkımızda

DÜNYACA ÜNLÜ SPOR MARKALARI FİNSPOR ONLINE SATIŞ SİTESİNDE!

Koşu bantlarından vücut geliştirme cihazlarına, kondisyon bisikletlerinden egzersiz bilgisayarına kadar dünyaca ünlü spor markalarını sporseverlerle buluşturan Finspor, 49 yıllık tecrübesi ve 200 kişiye yaklaşan profesyonel ekibiyle Türkiye’de sportif yaşam ve sporun öncüsüdür... Sürekli gelişerek, yenilikleri takip ederek sizlere en doğru hizmeti vermeyi hedefleyen Finspor, online satış mağazasıyla her zaman en yakınınızda hizmet vermeye devam ediyor. Spor yapmayı kolaylaştırmak ve konfor katmak için, en son teknolojinin kullanıldığı ürünleri, yaşamınızın tam kalbine, evinize kadar getiren Finspor servis öncesi ve sonrası sunduğu teknik destekle herkesin güvendiği ve tercih ettiği tek adres olmayı sürdürüyor.

Sağlıklı bir yaşam için size özel çözümler sunan Finspor’un en seçkin dünya markalarından oluşan geniş ürün portföyü, farklı zevklere, ihtiyaçlara ve bütçelere cevap verebiliyor.

ISO 9001 standartlarında hizmet veren Finspor'dan aldığınız ürünler 2 yıl garanti güvencesi taşırken, Türkiye çapında yaygın dağıtım avantajının yanı sıra Türkiye genelinde nakliye hizmetinden de yararlanmanız mümkündür.

Finspor Danışmanlık ve Teknik Servis Hizmeti de Finspor’a geldiğiniz hatta telefon ettiğiniz ilk andan başlayarak, ürünü kullandığınız süre boyunca yanınızdadır.

Türkiye’nin her noktasına ulaşan Finspor hizmet ağı,
Ücretsiz proje ve danışmanlık hizmetleri,
Stoktan anında hızlı teslimat,
Kesintisiz servis ve yedek parça hizmeti,
Güvenilir ve kolay ödeme seçenekleri...

Evinizin rahatında sportif ve sağlıklı bir yaşama kavuşmak isteyen tüm sporseverlerle Finspor'da buluşuyoruz…

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.